Metoda GRIP. Jak pracować mądrze

0,00 zł*

35,99 zł*

Informacje dot. produktu "Metoda GRIP. Jak pracować mądrze"
Wszyscy rozpoznajemy oznaki tego, że sprawy wymykają się nam spod kontroli. Tydzień dopiero co się zaczął, a Ty już gonisz w piętkę. Pod koniec kolejnego pracowitego dnia, Twoja lista rzeczy do zrobienia jest dłuższa niż rano, a skrzynka odbiorcza pęka w szwach od wiadomości przesłanych przez ludzi, którzy czegoś od Ciebie chcą.
W takich chwilach nieważne, jak ciężko pracujesz, nadal możesz mieć wrażenie, że stoisz w miejscu.
Przeczytaj GRIP, czyli jak pracować mądrze holenderskiego przedsiębiorcy i najlepiej sprzedającego się autora Ricka Pastoora. Przewodnik ten pomoże Ci ogarnąć swoje sprawy i znaleźć trochę wolnego czasu na rzeczy, które są dla Ciebie naprawdę ważne.
W ciągu roku Rick z 25-letniego inżyniera stał się liderem 30 osobowego zespołu w Blendle, start-upie dziennikarskim wspieranym przez New York Timesa. Stało się jasne, że musi znaleźć nowy sposób na organizację swojej pracy. I to szybko. Zaczął eksperymentować. Zachował rozwiązania, które w jego przypadku się sprawdziły, odrzucił zaś te, które nie zadziałały, a poczynionymi spostrzeżeniami dzielił się ze współpracownikami.
Tak oto powstała metoda GRIP, zawierająca zbiór elastycznych narzędzi i wskazówek, które pomogły zespołowi wycisnąć z pracy to, co najlepsze. Teraz i ty możesz z niej skorzystać. Książka ma strukturę wypróbuj i wybierz w każdym rozdziale znajdziesz podpowiedzi, dzięki którym możesz od ręki zacząć wprowadzać w życie rozwiązania, które Ci odpowiadają.
Metoda GRIP pomoże Ci:
wykorzystać potencjał narzędzi, których codziennie używasz, takich jak kalendarz, lista rzeczy do zrobienia i e-maile,
zmniejszyć wpływ czynników rozpraszających, abyś mógł bardziej się skupić na swoich priorytetach,
znaleźć miejsce na dalekosiężne plany i rozwój,
Zatem możesz już zacząć urzeczywistniać swoje marzenia.
Rick Pastoor
Każdą stronę wypełniają praktyczne spostrzeżenia i inteligentne rady, które sprawią, że zasiądziesz za sterami swojego życia.
Julie Zhuo, była wiceprezes ds. projektowania Facebook
Zanim przeczytałem tę książkę, myślałem, że jestem dobrze zorganizowany w pracy i poza nią. Okazuje się, że tak nie jest. Metoda GRIP zasadniczo zmieniła moją produktywność i sposób, w jaki zarządzam swoim działem na co dzień.
Stef van Grieken, Product Manager w X (Laboratorium Badawcze Google)
To jedna z tych książek, które czytasz i których nie odkładasz na bok. Jasny przewodnik, do którego warto sięgać codziennie. Wdrażaj praktyczne sugestie Ricka i zacznij podejmować mądrzejsze decyzje zarówno zawodowo, jak i w innych obszarach swojego życia.
Mark de Lange, założyciel i dyrektor generalny Ace & Tate
Metoda GRIP to książka, do której warto często sięgać: uwielbiam strukturę, którą wnosi do mojego tygodnia pracy. Strategiczne podejście Ricka jest niezwykle istotne dla każdego.
Taco Carlier, dyrektor generalny i współzałożyciel VanMoof
Jeżeli czujesz się zakładnikiem swojej listy rzeczy do zrobienia i rozpaczliwie próbujesz znaleźć czas na najistotniejsze sprawy, ta książka bardzo Ci w tym pomoże.
Daniel H. Pink
W czasach, gdy wszyscy mamy do czynienia z tak wieloma wymaganiami, oczekiwaniami i niepewnościami, GRIP pomoże Ci odzyskać kontrolę nad Twoim tygodniem i życiem.
Tony Crabbe, psycholog biznesu
Metoda GRIP pomogła mi uzyskać kontrolę nad irytującymi zadaniami, takimi jak nadążanie za e-mailami i fakturami, oraz wytyczyć i zrealizować cele, które nadają mojemu życiu większe znaczenie.
Lois van Baarle (Loish), artysta cyfrowy
Wydawnictwo: Sine Qua Non
ISBN: 9788382107142
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 320, Format: 205x140 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.