Memory dla dzieci Gra pamięciowa

61,99 zł*

46,49 zł*

Rabat 25.00% - oszczędzasz 15,50 zł*
Informacje dot. produktu "Memory dla dzieci Gra pamięciowa"

 Memory dla dzieci, Gra pamięciowa, Moja pierwsza gra memo, 32 el., Świnka Peppa

Jak dziecko może ćwiczyć swoją pamięć? Najlepiej w formie zabawy z uroczą Świnką Peppą, która w prosty sposób wprowadzi najmłodszych w świat bardziej wymagających gier. Gra polega na odkrywaniu dwóch obrazków i znajdowaniu par. Jeśli są takie same, gracz zabiera je z pola gry. Ma również dodatkowy ruch. Jeśli nie uda się odnaleźć pary, to obrazki się zakrywa i próbuje kolejna osoba. Gra toczy się do zebrania wszystkich elementów. Wygrywa osoba z największą liczbą odnalezionych par.
Memory to doskonała zabawa logiczna dla dzieci. Pozwala nie tylko wzmocnić umiejętności motoryczne, trenować pamięć, ćwiczyć koncentrację i spostrzegawczość, ale również uczy skupienia i cierpliwości.
Zarówno pudełko jak i elementy gry wykonane są starannie i z ogromną dbałością z grubego lakierowanego kartonu. A niezwykłe i pełne kolorów obrazki, pobudzają wyobraźnię, zachęcają do kreatywnej zabawy i miłego spędzenia czasu.

Szczegółowe informacje o produkcie:

  • 32 elementy.
  • Pudełko z grubego kartonu.
  • Gra przyciąga uwagę dzieci, ćwiczy pamięć i koncentrację, stymuluje rozwój.
  • Kategoria wiekowa: 3+.
  • Wymiary opakowania:

Produkty Barbo Toys są projektowane w Danii, ze szczególną dbałością o zrównoważony rozwój i wysokiej jakości materiały. Zabawki są wytwarzane zgodnie z filozofią "nauka przez zabawę" i aktywnie wspierają i stymulują zarówno wyobraźnię jak i edukację dziecka, przy tym charakteryzują się doskonałym skandynawskim wzornictwem.

Wydawnictwo: Barbo Toys
Rok wydania: ,190x190x45 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.