Matematyka LO 4 Z Plusem podr. ZR w.2022 GWO

54,20 zł*

48,78 zł*

Rabat 10.00% - oszczędzasz 5,42 zł*
Informacje dot. produktu "Matematyka LO 4 Z Plusem podr. ZR w.2022 GWO"
Publikacja spełnia kryteria Ustawy o systemie oświaty oraz wymogi podstawy programowej obowiązującej od września 2019 roku.
Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco dużo czasu na jej przyswojenie.
Po każdym fragmencie teorii uczniowie mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania.
Książka zawiera dużo zadań różnego typu i o różnym poziomie trudności, są wśród nich i takie z przykładowymi rozwiązaniami zachęcą one uczniów do samodzielnego rozwiązywania problemów, a nauczycielom pomogą kształcić umiejętność budowania i posługiwania się modelami.
Istotnym elementem podręcznika jest rozdział Przygotowanie do matury. Zebraliśmy w nim, uszeregowane według działów, wszystkie sprawdzane na egzaminie zagadnienia z podstawy programowej. Każdy z tematów rozdziału podzieliliśmy na część teoretyczną i praktyczną, czyli obszerny zbiór różnego typu zadań zamkniętych i otwartych wszystkie opracowaliśmy na wzór zadań z Informatora maturalnego. Zgromadzony w rozdziale materiał gwarantuje skuteczne utrwalenie wiedzy i umiejętności z liceum i technikum, daje również pewność dobrego przygotowania do nowej formuły egzaminu maturalnego.
Wydawnictwo: GWO
ISBN: 9788381181372
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 304

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.