Mapa atrakcji tur. - Warmia i Mazury 1:225 000 lam

19,90 zł*

13,93 zł*

Rabat 30.00% - oszczędzasz 5,97 zł*
Informacje dot. produktu "Mapa atrakcji tur. - Warmia i Mazury 1:225 000 lam"

Rodzaj: mapa laminowana jednostronna z informatorem na rewersie

Skala: 1:225'000

Rok wydania: 2022

Wydanie: 3

Format: B1 (68 x 98 cm)

Mapa samochodowo-krajoznawcza Warmii i Mazur.

Jednostronna laminowana mapa turystyczna województwa warmińsko-mazurskiego w skali 1:225'000. Zasięg mapy wyznaczają: granica polsko-rosyjska na północy, Elbląg na zachodzie, Ostrołęka na południu i Grajewo na wschodzie.

Mapa eksponuje atrakcje Warmii i Mazur i doskonale nadaje się do ich zwiedzania.

Warmia i Mazury to region o niezwykłej różnorodności przyrodniczej, unikalnym ukształtowaniu terenu i dużym nagromadzeniem zabytków historycznych. Obszar ten zwany jest "zielonymi płucami" Polski oraz "krainą tysiąca jezior". Dużo tu małych urokliwych zbiorników wodnych skąpanych w zieleni, ale także wielkich akwenów pełnych żaglówek i jachtów czy wspaniałych dzikich rzek, których piękno podziwiać można przy okazji popularnych tu spływów kajakowych.

Niniejsze wydawnictwo to ogólna mapa poglądowa rozległego obszaru, jakim są Warmia i Mazury. Dedykowana jest zwłaszcza turystom zmotoryzowanym. Przedstawiono na niej aktualną sieć dróg, wybraną bazę noclegową oraz propozycje najciekawszych atrakcji regionu. Wśród nich znajdują się: zamki, pałace, kościoły, muzea, zabytki techniki, obiekty militarne, cuda przyrody, wyróżniające się miejsca widokowe i panoramy. Na odwrocie mapy zamieszczono krótkie opisy polecanych miejsc. Co warte jest podkreślenia, obiekty te zostały wybrane i opisane przez człowieka legendę tego regionu - szefa oddziału PTTK Olsztyn, znawcę i autora licznych publikacji o Warmii i Mazurach - Mariana Juraka.

Wydawnictwo: Compass
ISBN: 9788381843584
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: laminowana
Opis wydania: Format: 240x123 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.