Mały McMana przyjmuje pozdrowienia w. ukraińska

Autor: Sherry Dusky Riker
71,00 zł*

47,58 zł*

Rabat 32.99% - oszczędzasz 23,42 zł*
Informacje dot. produktu "Mały McMana przyjmuje pozdrowienia w. ukraińska"

NOWOŚĆ od Sherry Dusky Rinker, autorki bestsellerowej książki do spania Śpij mocno, moja konstrukcja uwielbianej przez miliony dzieci!

Wzruszająca autorka, której do pisania inspirują własne dzieci! Pierwsza książka tandemu gwiazdy Sherry Dusky Rinker i ilustratora AJ Forda sprzedała się w ponad milionie egzemplarzy i została przetłumaczona na 23 języki, zajmując pierwsze stopnie światowych rankingów książek.

Mały McMana przyjmuje pozdrowienia to już szóste arcydzieło, które jesteśmy pewni, że zagości w sercach zarówno dzieci, jak i rodziców! Bo wiemy, jak bardzo kochacie tę serię!

Jesteśmy bardzo dumni z tej edycji!

I nie ma znaczenia, czy masz poprzednie części serii, ponieważ każda książka ma magiczne właściwości stania się ulubioną! A zapoznanie się z tymi historiami o maszynach budowlanych możesz zacząć od dowolnej książki z serii! W końcu ponad milion rodziców poleca te publikacje jako najlepszą książkę na dobranoc!

Nasi czytelnicy bardzo często pytali nas, kiedy spodziewać się kolejnej części. I w końcu go opublikowaliśmy!

Lekki styl autorki ułatwia zapamiętanie poetyckiego tekstu, a spokojna kolorystyka ilustracji pomaga dzieciom wyciszyć się po aktywnym dniu i łatwo zasnąć!

Wydawnictwo: Artbooks
Autor: Sherry Dusky Riker
ISBN: 9786177940608
Rok wydania: Rok wydania: 2021, oprawa: twarda
Opis wydania: Strony: 36, Format: 250x240 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.