Lider w stylu GROM

0,00 zł*

44,93 zł*

Informacje dot. produktu "Lider w stylu GROM"

Żołnierze Jednostki Wojskowej GROM to elita Wojska Polskiego z doświadczeniem zdobytym podczas wojny, a więc czasu, w którym pomyłka podczas planowania operacji bojowej może oznaczać śmierć wielu ludzi. Dlatego wyszkolenie bojowe zawsze musi być uzupełnione wiedzą operacyjną, planistyczną, analityczną. Wraz ze sprytem i inteligencją w działaniu pomaga to w osiągnięciu sukcesu.

"Lider w stylu GROM" to pokazanie wartości ważnych dla żołnierzy GROM oraz doświadczeń zdobytych podczas służby, udziału w operacjach i współpracy z NAVY SEALS podczas wojny w Iraku w latach 2002-2004. Są one z powodzeniem wykorzystywane w życiu cywilnym. Przykładowo, proces planowania oparty na amerykańskim modelu wojskowym może być wykorzystywany w biznesie, zwłaszcza przy okazji działań, które zawierają element ryzyka i niepewności.

Autorzy odpowiadają o biznesie także na przykładzie doświadczeń wyniesionych z własnej działalności na tym polu: prowadzenia firm, szkoleń i innych przedsięwzięć. Z tej książki dowiecie się Państwo:

Jak skutecznie stworzyć własną markę;

Jak wykorzystać model planowania sił specjalnych w swojej firmie;

Jak ważna jest innowacyjność;

W jaki sposób kierować zespołem;

Że pasja jest lepsza od pracy;

I że generalnie w życiu sprawdza się zasada "śmiały zwycięża".

Książka jest bogato ilustrowana zdjęciami, tabelami i wykresami, które pomagają zrozumieć unikalny proces planowania i jego wpływ na biznes.

Wydawnictwo: Bellona
ISBN: 9788311167278
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 220, Format: 215x135 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.