Liczę na matematykę SP 1-3 WSIP

0,00 zł*

45,78 zł*

Informacje dot. produktu "Liczę na matematykę SP 1-3 WSIP"

"Liczę na matematykę" to zestaw pomocy, które będą wspierać nauczyciela na lekcjach zgodnie z metodą nauczania matematyki opracowaną przez prof. Jadwigę Hanisz.

Są to specjalne plansze o dużym formacie przeznaczone do mocowania magnesami na tablicy szkolnej.

W ich skład wchodzą:

  • dwustronna plansza z tabliczką mnożenia w formacie A1 (z jednej strony jest cała tabliczka, a z drugiej tabliczka przeznaczona do samodzielnego uzupełniania wyników przez uczniów za pomocą flamastra suchościeralnego dołączonego do zestawu.
  • dwustronne plansze formatu A2 z grafami i drzewkami matematycznymi również do samodzielnego uzupełniania schematów przez uczniów za pomocą flamastra suchościeralnego; drzewka i grafy mogą być wykorzystane jako pomoc podczas rozwiazywania zadań tekstowych oraz ułatwiających kolejność wykonywania działań.
  • liczydełko wspomagające naukę dodawania i odejmowania z przekroczeniem progu dziesiątkowego w zakresie 100 - zestaw złożony z 8 pasków podzielonych na dziesięć pól z niebieskimi kółkami, 2 pasków podzielonych na dziesięć pól służących do przypinania do nich magnetycznych 20 żetonów w dwóch kolorach czarnym i niebieskim (po 10 w każdym kolorze) oraz 5 pasków z liczbami od 1 do 50; każdy pasek ma specjalnie miejsce przeznaczone do przyłożenia magnesów.
  • instrukcji, w której opisano sposób pracy z poszczególnymi pomocami.

Plansze są wielokrotnego użytku dzięki użyciu flamastra suchościeralnego.

Wydawnictwo: WSiP
ISBN: 9788302188824
Rok wydania: oprawa: tuba
Opis wydania: Format:

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.