Last Minute Prawo Cywilne 2024 cz.I

Autor: Bogusław Gąszcz

35,00 zł*

Informacje dot. produktu "Last Minute Prawo Cywilne 2024 cz.I"


Wierzymy, że na cztery dni przed egzaminem jeszcze wszystko może się zdarzyć - zwłaszcza jeżeli wybierzesz opcję Last minute i wyruszysz z nami w podróż po prawie cywilnym. Nasza formuła All Inclusive łączy w sobie zalety syntetycznego opracowania - zawiera tylko niezbędne informacje:  • przedstawione w niezwykle przejrzystej formie;

  • z wykorzystaniem wielu tabel i diagramów;

  • z licznymi przykładami ułatwiającymi zrozumienie i zapamiętanie informacji;

  • z pytaniami kontrolnymi, dzięki którym upewnisz się, że wiesz już wszystko!

  • a teraz wyjątkowy bonus - kupując książkę dostajesz kodeks cywilny w wersji ebook (na laptop) i epub ( na tablet i telefon)

Jesteśmy pewni, że dzięki temu wszystkie niewiadome znikną, a nasza wspólna przedegzaminacyjna podróż stanie się czystą przyjemnością!


Wydawnictwo: Wydawnictwo Od.Nowa
Autor: Bogusław Gąszcz
ISBN: 978-83-67523-45-5
Rok wydania: 2024

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.


INNI KLIENCI OGLĄDALI RÓWNIEŻ

Ostatnie sztuki
Prawo cywilne w pigułce. Część ogólna... w.2
Opracowanie uwzględnia zmiany w przepisach, w tym przede wszystkim w zakresie skróconych terminów przedawnienia roszczeń.Publikacja stanowi kompleksowe opracowanie do nauki i powtórki przed egzaminem. W książce zostały zawarte najważniejsze zagadnienia z zakresu prawa cywilnego (części ogólnej i prawa rzeczowego).Opracowanie zostało podzielone na 3 działy tematyczne, w których znajdziesz 6 części omawiających:- Podmioty prawa cywilnego,- Czynności prawne,- Prawo własności,- Cywilnoprawną ochronę prawa własności,- Użytkowanie wieczyste i ograniczone prawa rzeczowe,- Zagadnienia związane z prawem rzeczowym.Na końcu każdej z części znajduje się test, dzięki któremu możesz sprawdzić poziom zdobytej wiedzy.

29,00 zł*
Prawo cywilne i postępowanie cywilne
Zaprezentowana w publikacji metodyka rozwiązywania kazusów ułatwia poprawne rozwiązanie zadania i przyswojenie wiedzy. Zawarte w książce, pisane z humorem kazusy z prawa cywilnego materialnego i procesowego zostały opatrzone rozwiązaniami wraz z objaśnieniem, a do poszczególnych zagadnień dodano najważniejsze orzecznictwo. Opracowanie wzbogacono o wzory trudniejszych pism procesowych: apelacji i odpowiedzi na apelację, skargi kasacyjnej i odpowiedzi na skargę kasacyjną oraz zażalenia. Szczególnie rozbudowana jest część poświęcona skardze kasacyjnej, ponieważ program zajęć warsztatowych podczas studiów zwykle pomija sporządzanie tych pism. Autorka, czerpiąc ze swojej długoletniej praktyki adwokackiej oraz doświadczeń dydaktycznych, wskazuje najczęstsze problemy prawne, jakie mogą pojawić się podczas rozwiązywania kazusów czy sporządzania pism procesowych. Książka będzie przydatna studentom, aplikantom wszystkich zawodów prawniczych oraz prawnikom praktykom w codziennej pracy. Będzie także nieocenioną pomocą dydaktyczną dla nauczycieli akademickich wykładających prawo cywilne.

41,65 zł*