Labirynt w polu kukurydzy

Autor: Aleksandra Polak
42,90 zł*

28,75 zł*

Rabat 32.98% - oszczędzasz 14,15 zł*
Informacje dot. produktu "Labirynt w polu kukurydzy"
Życie, owszem, jest labiryntem w polu kukurydzy [...] Ale przede wszystkim to ty jesteś swoim labiryntem, Bea. To ty budujesz swoje ślepe zaułki. Możesz je zburzyć, to twoja konstrukcja.
Ośmioletnia Beata Bek jest świadkiem nieprawdopodobnej katastrofy. Samolot lecący z Pragi do Sztokholmu na jej oczach spada w labirynt w polu kukurydzy, turystyczną atrakcję polskiego wybrzeża.
Dziesięć lat później dziewczyna wciąż niesie ze sobą ciężar wraku, a duchy zmarłych nie opuszczają jej myśli. Bea nie jest w stanie zapomnieć o śmierci zamkniętej w labiryncie. Pozostawiona sama sobie, musiała zmierzyć się z brakiem zrozumienia oraz obowiązkiem bycia perfekcyjnym dzieckiem. Poszukiwanie swojego miejsca na ziemi sprowadziło ją na ścieżkę czternastoletniego Dawida. Śmiertelnie chory mieszkaniec hospicjum pokazuje, że można czerpać radość z życia nawet w najgorszych chwilach... A największa siła drzemie w nas samych.
Labirynt w polu kukurydzy to przejmujący powrót i pierwsze spotkanie z literaturą obyczajową Aleksandry Polak, autorki popularnej trylogii Circus Lumos. Unikalna, jednotomowa historia wyzwoli w Was niejedną emocję.
Wydawnictwo: Papierowy księżyc
Autor: Aleksandra Polak
ISBN: 9788365568748
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 432, Format: 205x143 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.