Księżyc w oknie

Autor: Isabelle Margot Moulin
48,50 zł*

32,50 zł*

Rabat 32.99% - oszczędzasz 16,00 zł*
Informacje dot. produktu "Księżyc w oknie"
Kojące jak mleko z miodem opowieści na dobrą noc
Po dniu wypełnionym obowiązkami w pracy, szkole czy domu potrzebujemy odpoczynku i wyciszenia. Z pomocą przyjdzie nam zbiór opowiadań autorstwa Isabelle Margot Moulin, w którym Noc, co dłonie w srebrzystych ma rękawiczkach, a na ramieniu drzemiącą sowę, na diamentowych sukni guziczkach krople zastygłe śnieżno-deszczowe, ukoi nasze nerwy, a Wyobraźnia, która ma koślawe, brudne nóżki, dwa warkocze nad uszami z pstrokatymi kokardami, falbaniastą sukieneczkę i tęczową też piłeczkę na gumowej, złotej wstążce, a we włosach polne kwiaty, które świtem rwie na łące, i noseczek piegowaty, sprawi, że oderwiemy się od codzienności.
Księżyc w oknie to spokojna lektura idealna na wieczorne godziny zarówno dla dużych, jak i małych czytelników. Nakreślone poetycką prozą obrazy, przedstawiające Świetliki, Sowę, Deszcz czy też Nietoperze i Jeże wprowadzą nas w baśniowy świat, w którym Noc tańczy ze Snem:
Noc wstaje, suknią szeleszcząc, jak liśćmi. Dłoń na ramieniu snu położyła.
Może powiada coś mi się przyśni po czym się w taniec ze snem wtopiła.
I suną razem rozkołysani, wirując walcem w przestrzeniach nieba. Noc świat zakrywa kruczymi włosami. Sen w tańcu z nocą kojąco śpiewa ().
Wydawnictwo: Wydawnictwo Borgis
Autor: Isabelle Margot Moulin
ISBN: 9788367036306
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 92, Format: 230x164 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.