Księga dwóch światów

Autor: Karolina Kasprzak-Dietrich
39,90 zł*

27,93 zł*

Rabat 30.00% - oszczędzasz 11,97 zł*
Informacje dot. produktu "Księga dwóch światów"

Czy potrafisz wyobrazić sobie WIECZNOŚĆ?

Maria była szczęśliwa: miała syna, kochanków i poczucie bezpieczeństwa. Niestety, przez zatracanie się w chwilowych przyjemnościach i własną chciwość powoli traci to wszystko. Kiedy ze strachu przed konsekwencjami swoich czynów próbuje uciec za granicę, ulega wypadkowi, w wyniku którego balansuje na granicy życia i śmierci. Jej dusza rozpoczyna wędrówkę przez zaświaty. Najpierw wznosi się ku niebiosom, by po chwili spaść na samo dno piekła. Dokąd ostatecznie trafi? To zależy od wyniku testu, któremu ma zostać poddana...

Czy zło czynione za życia można naprawić po śmierci?

To pierwsza powieść z pogranicza fantastyki autorstwa Karoliny Kasprzak-Dietrich. W tym surrealistycznym kryminale autorka oddaje hołd życiu i śmierci. Wizualizuje życie pozagrobowe, zadając pytania związane z grzechem i sensem cierpienia. To książka o upadku, skłaniająca do przemyśleń nad jakością życia i naszymi priorytetami.

Autorka ma już w swoim dorobku literackim kryminały ("Grabarz", "Podstępna schizofrenia", "Velveteen youth", "Moje córki"), erotyk ("Truciciel") oraz "Poradnik kosmetyczny, czyli jak prosto wyglądać bosko".

"- Nie zabieraj mnie! - krzyknęłam do niego co sił. - Ja tu jestem, ja żyję! - darłam się, ale nikt prócz Czarnego nie reagował."

Wydawnictwo: Million Studio Wydawnicze
Autor: Karolina Kasprzak-Dietrich
ISBN: 9788367103176
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 308

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.