Katechizm SP 7 Prowadzę cię Podr. 2022

0,00 zł*

19,53 zł*

Informacje dot. produktu "Katechizm SP 7 Prowadzę cię Podr. 2022"

Podręcznik do religii dla klasy 7 "Prowadzę cię" stanowi ciąg dalszy pakietu edukacyjnego dla klas 5-8 serii wydawniczej "Słuchaj, mój ludu": podręczników "Szukam cię" i "Jestem twoim Zbawicielem".

Tytuł "Prowadzę cię" mówi: nie jesteś sama, nie jesteś sam, jest Ktoś, Kto prowadzi cię przez zawiłości życia, pokazuje, jak być osobą szczęśliwą (to także sztuka) i jak dawać szczęście innym. On jest zawsze z tobą: jesteś Jego umiłowanym dzieckiem. Słuchaj Go, ale też nie bój się pytać, dociekać, zastanawiać, marzyć... i modlić się.

Podręcznik zawiera bogato ilustrowane teksty źródłowe (Pismo Święte, opowiadania, wywiady, krótkie omówienia nauczania Kościoła), ciekawe pytania i zadania problemowe, a na marginesie teksty modlitw i ważne wiadomości w formie SMS-ów.

Pomocą dla ucznia są tablice z zestawieniem wierzeń i religii świata oraz wyznań chrześcijańskich, a także kalendarium wydarzeń historycznych.

Na stronie internetowej Wydawnictwa WAM: nowe.katechizmy.pl zamieszczone zostały interaktywne materiały multimedialne jako pomoc na katechezie w szkole i w domu.

Wydawnictwo: WAM
ISBN: 9788327719676
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 224, Format: 232x162 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.