Kapitan Nauka. Zabawy logiczne dla ucznia

Autor: praca zbiorowa
44,90 zł*

31,43 zł*

Rabat 30.00% - oszczędzasz 13,47 zł*
Informacje dot. produktu "Kapitan Nauka. Zabawy logiczne dla ucznia"
Zabawy logiczne dla ucznia (6?10 lat) to zestaw edukacyjny rozwijający efektywne myślenie, zdolności językowe i matematyczne. Zadania o różnym stopniu trudności przygotowują do nauki czytania, pisania i wykonywania działań matematycznych wymaganych na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Dzięki atrakcyjnej formie łamigłówek i zagadek uczniowie rozwijają koncentrację uwagi oraz umiejętność poszukiwania niestandardowych rozwiązań. Poradnik dla opiekunów zawiera wskazówki psychologa, jak kształtować pamięć i spostrzegawczość, by służyły efektywnej nauce i szybkiemu przyswajaniu nowych umiejętności.
Trening intelektu, czyli gimnastyka dla mózgu!
Zestaw zabaw logicznych został opracowany przez psychologów i nauczycieli pracujących na co dzień z dziećmi. Ich celem jest wspieranie efektywnego myślenia, umiejętności analizowania informacji i łączenia faktów, a także rozumienia związków przyczynowo-skutkowych.
Pakiet zawiera blisko 100 zagadek obrazkowych rozszerzających wiedzę o świecie oraz doskonalących kreatywność. Łamigłówkom towarzyszą przyjazne ilustracje Filipa Depy. Na dużych ścieralnych kartach ilustrowane przez Sarę Olszewską znajdują się zadania przygotowujące do nauki pisania, m.in. ćwiczenia grafomotoryczne i trenujące koordynację oko-ręka. Flamaster suchościeralny pozwala na wielokrotne rozwiązywanie zadań. Do zestawu dołączono również poradnik dla opiekunów opracowany przez psycholożkę Agnieszkę Bielę z poradami, jak rozwijać spostrzegawczość i pamięć ucznia.
Wydawnictwo: Edgard
Autor: praca zbiorowa
ISBN: 9788366949881
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: twarda
Opis wydania: Strony: 32, Format: 215x150x40 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.