Jak kochać zwierzęta w świecie człowieka

0,00 zł*

39,53 zł*

Informacje dot. produktu "Jak kochać zwierzęta w świecie człowieka"
Nie pytajmy, co zwierzęta mogą zrobić dla nas, ale co my możemy zrobić dla nich
Wszyscy kochamy zwierzęta, ale czy żyje im się od tego lepiej?
Industrializacja, wylesianie, chów przemysłowy, wymieranie gatunków wszystko to sprawia, że jest to najgorszy w dziejach czas dla zwierząt. Nasz stosunek do innych istot staje się nie do utrzymania. A gdybyśmy tak miłość i troskę okazywaną domowym zwierzakom rozszerzyli na inne stworzenia? Jakie zmiany musielibyśmy wprowadzić w naszej diecie, poglądach i życiu?
Henry Mance podejmuje prywatne śledztwo, aby się przekonać, czy moglibyśmy współistnieć z innymi gatunkami na sprawiedliwszych zasadach. Zatrudnia się w ubojni i na fermie hodowlanej, aby poznać realia produkcji mięsa i nabiału. Zgłębia nasze poglądy na temat polowań, ogrodów zoologicznych, przeławiania mórz, zachowywania dzikich obszarów i zwierząt domowych. Spotyka się z kucharzami, hodowcami, aktywistami, filozofami, naukowcami i wizjonerami techniki, którzy przedefiniowują nasz opinie o zwierzętach.
Ta wnikliwa, prowokacyjna i dowcipna książka jest w ostatecznym rozrachunku opowieścią o odkryciu i nadziei oraz o przyszłości, która mogłaby się urzeczywistnić.
Wydawnictwo: Rebis
ISBN: 9788381884259
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 496, Format: 225x150 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.