Ja i moje uczucia

49,50 zł*

39,60 zł*

Rabat 20.00% - oszczędzasz 9,90 zł*
Informacje dot. produktu "Ja i moje uczucia"

Emocje, takie jak złość, zazdrość czy podekscytowanie, bywają na tyle przytłaczające, że trudno się im nie poddać. Z książki Ja i moje uczucia dowiesz się, że nie ma nic złego w odczuwaniu silnych emocji. Co więcej, możesz je opanować. Dzięki temu przestaniesz mieć wrażenie, że zaraz wybuchniesz! Nauczysz się, jak przejąć kontrolę nad emocjami między innymi za sprawą głębokiego oddechu, pozytywnego myślenia i wyrażania uczuć. Po skończonej lekturze będziesz w stanie poradzić sobie ze wszystkimi emocjami, również tymi trudnymi smutkiem, niepokojem czy strachem. Kiedy następnym razem poczujesz, że emocje rosną, nic cię nie zaskoczy.

Każdy ma emocje. Kiedy zrozumiesz własne uczucia, będzie ci łatwiej okazywać wsparcie innym osobom, na przykład członkom rodziny lub przyjaciołom.

Przydatne wskazówki. Dowiesz się, jak radzić sobie z emocjami. Wykonaj ćwiczenia, aby przekonać się, które wskazówki najlepiej się u ciebie sprawdzają.

Testy i ćwiczenia. Poznaj się lepiej dzięki testom sprawdź na przykład, czy rządzą tobą emocje. Baw się dobrze, wykonując ćwiczenia przeznaczone dla dzieci w wieku 710 lat.

VANESSA GREEN ALLEN jest pedagożką szkolną i autorką książki Powiedz nie szkolnym dręczycielom. Od 1991 roku pracowała jako nauczycielka w publicznej szkole podstawowej, a w 2009 roku otrzymała prestiżowy certyfikat potwierdzający jej kompetencje pedagogiczne. Jest twórczynią strony internetowej SavvySchoolCounselor.com.

Wydawnictwo: Harmonia
ISBN: 9788383091662
Rok wydania: Rok wydania: 2023, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 112

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.