Interaktywny Tyranozaur

111,90 zł*

106,31 zł*

Rabat 5.00% - oszczędzasz 5,59 zł*
Informacje dot. produktu "Interaktywny Tyranozaur"

Interaktywny dinozaur na baterie

Zabawka-dinozaur jest doskonałym odwzorowaniem ogromnego Tyranozaura Rugopsa, żyjącego około 125 100 milionów lat temu.

Zabawka posiada długą, prostą czaszkę, a także masywną, muskularną budowę. Zasilana jest bateriami AA 1,5 V, które są dołączone do zestawu. Po uruchomieniu duży dinozaur zaczyna stawiać kroki i ryczeć. Efekty świetlne, takie jak błyskające oczy tylko potęgują te niecodzienne wrażenia.

Chodzący dinozaur może być nie tylko rewelacyjną zabawką sprawdzi się również w roli pomocy naukowej. Dzięki takiemu przedmiotowi wytłumaczenie dziecku faktów związanych z prehistorią i mitycznymi stworzeniami będzie o wiele łatwiejsze, ponadto rozwinie wiedzę i wyobraźnię malucha, zachęcając go do samodzielnego zdobywania informacji na te tematy.

Zdalnie sterowany dinozaur:

Gatunek: Rugops

Materiał: Plastik, Guma

Zasilanie: 3 Baterie AA

Rozmiary dinozaura: 46 cm x 27 cm x 11 cm.

Cechy dinozaura: Wydaje odgłosy ryczenia, świecą mu się oczy.

Zabawka wykonana jest z certyfikowanego materiału, jakim jest wytrzymały na częste użytkowanie plastik. Pomimo groźnego wyglądu, zabawka pozbawiona jest ostrych i niebezpiecznych dla dzieci elementów lub zakończeń. Kolorystyka dinozaura nawiązuje do jego odpowiednika, co podnosi poziom realności zabawki. Dinozaur zapakowany jest w kartonowe pudełko, z którego wystaje jego sylwetka. Uważamy, że jest to idealny pomysł na prezent dla małego pasjonata dinozaurów i prehistorii.

Wymiary Opakowania:

- 33 cm x 29 cm x 9 cm

Wydawnictwo: Leantoys
Rok wydania: pudełko,330x290 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.