Hotel Pszyk. Tajemnicze morderstwo kapusty UA

Autor: Ricka Petersa
71,00 zł*

47,58 zł*

Rabat 32.99% - oszczędzasz 23,42 zł*
Informacje dot. produktu "Hotel Pszyk. Tajemnicze morderstwo kapusty UA"

Nie ma tu siłowni. I nie ma basenu. Pokoje są małe, staromodne i zatęchłe. Skrzypią drzwi, skrzypi podłoga, nie działa dzwonek na drzwiach wejściowych, nie świeci żyrandol w restauracji. Ale tutaj wcale nie jest nudno.

Jak wzywają duchy? Jak szczury pomagają w czyszczeniu zębów? Ale w końcu skąd się wzięły zwłoki w numerze 237... Czytelników zapraszamy do sprawdzenia!

Dlaczego warto kupić:

Dzieci uwielbiają humorystyczne horrory! A psychologowie wspierają ich w tej pasji, bo takie historie pomagają walczyć z różnymi lękami.

Istnieje wiele powodów, dla których warto zostać fanem Hotelu Pszyk: nic nie jest tu idealne. Jeśli coś działa, jest to cud. A co jeśli pewnego dnia cud nie wystarczy?... Zapewniamy, że młodzi czytelnicy będą zachwyceni tą książką i poczują się jak prawdziwi detektywi.

Hotel Pszyk to nie tylko zabawna, ale i terapeutyczna opowieść. Wraz z głównym bohaterem młody czytelnik zrozumie: bez względu na to, kim i czym jesteś, zawsze znajdzie się miejsce, w którym poczujesz się komfortowo i bezpiecznie.

Fani dziwnej i mistycznej rodziny Adamsów oraz twórczości Tima Burtona z pewnością pokochają tę publikację!

Wydawnictwo: Artbooks
Autor: Ricka Petersa
ISBN: 9786177940424
Rok wydania: Rok wydania: 2021, oprawa: twarda
Opis wydania: Strony: 184, Format: 210x145 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.