Horrory. Czytamy w oryginale wielkie powieści

Autor: Bram Stoker, Mary Shelley
29,90 zł*

23,92 zł*

Rabat 20.00% - oszczędzasz 5,98 zł*
Informacje dot. produktu "Horrory. Czytamy w oryginale wielkie powieści"

Drakula oraz Frankenstein

Dwie adaptacje w wersji angielsko-polskiej w jednym tomie z ćwiczeniami i słowniczkiem trudnych wyrazów.

Drakula Brama Stokera to prawdziwa powieść grozy równie głęboko osadzona w rzeczywistości, w której toczy się akcja, co podległa nadnaturalnym siłom, które ją opanowują.

Frankenstein Mary Shelley opowiada historię szwajcarskiego naukowca i filozofa, który zostaje zainspirowany okultystyczną ideą stworzenia humanoidalnej postaci i tchnięcia w nią w nią życia.

Frankenstein ma więcej wspólnego z Drakulą Stokera niż jakakolwiek inna powieść wywodząca się z nurtu gotyckiego. Oba dzieła są powszechnie cytowane jako przykłady najsłynniejszych horrorów i oba wprowadziły do kultury masowej wizerunki przerażających postaci.

Seria wydawnicza czytamy w oryginale zawiera adaptacje największych dzieł literatury światowej w wersji dwujęzycznej, przeznaczonej dla uczących się języka angielskiego. Śledząc losy bohaterów, możemy na bieżąco porównywać tekst angielski i polski. Adaptacje zostały przygotowane z myślą o czytelnikach na poziomie średnio zaawansowanym, jednak dzięki obecności polskiego tłumaczenia z książki korzystać mogą również początkujący w nauce języka angielskiego.

Wydawnictwo: 44.pl
Autor: Bram Stoker, Mary Shelley
ISBN: 9788366285033
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 244, Format: 205x125 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.