Gra planszowa Crime Scene: Londyn 1892

79,22 zł*

75,26 zł*

Rabat 5.00% - oszczędzasz 3,96 zł*
Informacje dot. produktu "Gra planszowa Crime Scene: Londyn 1892"

Coś okropnego wydarzyło się w Londynie...

Oto koszmar w bladym świetle lamp gazowych. Została popełniona zbrodnia, a Ty jesteś na tropie! Strach ogarnął Londyn od czasu, gdy Kuba Rozpruwacz odcisnął na nim swój krwawy ślad. Teraz wszystko zaczyna się od nowa. Przybywasz na miejsce makabrycznej zbrodni, ale wszystko zdaje się być... nie na miejscu. W tej grze musisz odkryć, co jest istotne, a co jest tylko zasłoną dymną. Przejdź się uliczkami dzielnicy Whitechapel i odpowiednio rozegraj śledztwo - zbieraj poszlaki, rozwiązuj zagadki i rozwikłaj tę sprawę!

Wciągająca opowieść i genialne elementy wizualne przeniosą Was na miejsce zbrodni.

Crime scene to gry detektywistyczne, w których trzeba zebrać dowody, poprowadzić śledztwo krok po kroku i podejmować właściwe decyzje, by dowiedzieć się, kto i dlaczego to zrobił. Pomogą Wam w tym: szczegółowe zdjęcie miejsca zbrodni, opowieść powiązana z okolicznościami, karty z różnymi zagadkami do rozwiązania oraz wskazówki.

Można zagrać w pojedynkę lub wspólnie z przyjaciółmi!

Zawartość: 1 szczegółowe zdjęcie miejsca zbrodni, 1 broszura z opowieścią, 64 karty (w tym: karty dowodów, zagadki, wskazówki, karty reputacji), Przewodnik Detektywa (instrukcja).

Gra detektywistyczna dla 1 lub więcej graczy w wieku 18+.

Wydawnictwo: Tactic
Rok wydania: pudełko,220x160x45 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.