Gniew Północy

0,00 zł*

32,33 zł*

Informacje dot. produktu "Gniew Północy"
Wikingowie znowu ruszają do walki! Dokonują zemsty na Karolu Wielkim za atak na ziemie duńskie i oblegają Paryż, miasto, którego ponoć nie sposób zdobyć. Wielkie zdrady tych, którzy nie powinni byli zdradzić, towarzyszą równie wielkim zmianom sojuszy.
Synowie Ragnara zdobywają sławę, każdy na inny, własny sposób. Śmierć jednej z kluczowych postaci świata wikingów zmieni wszystko.
Wojownicy z Północy z furią wkraczają na nowe ziemie. Wróg stanie się przyjacielem, a przyjaciel wrogiem. W wielu miejscach wybuchnie walka o władzę, a w rodzinach zdarzą się rzeczy, o jakie nikt nie podejrzewałby nawet największego przeciwnika.
Autor świetnie kreuje wikingów jako nieustraszonych i potężnych ludzi. Gardzą słabeuszami, ufają sile i podstępom. Choć nie są krystaliczni, mają swój rodzaj honoru i miłości do rodziny. To niestety prowadzi do zdrad ze strony ludzi, po których najmniej się tego spodziewają. Książkę polecam fanom przygód wikingów i początków ich najazdów na państwa zachodu. Jest to świetnie zaprezentowane i czekam na więcej.
Pokój Geeka
Naprawdę solidna porcja fabuły, gdzie fikcja literacka łączy się z historyczną prawdą. () Autor serwuje czytelnikowi pokaźną dawkę autorskich pomysłów. Obok widowiskowych i krwawych potyczek, gdzie wikingowie swoją furią sieją strach tak pośród cywili, jak i w szeregach wojsk wroga, znalazło się tutaj także miejsce dla innej, równie wciągającej treści.
PopKulturowy Kociołek
Daniel Dantez Komorowski od zawsze zainteresowany średniowieczem, ówczesnymi wojami i bitwami. Najbardziej zafascynowali go wikingowie, dzięki czemu powstała ta właśnie książka. Z wykształcenia grafik, który uwielbia filmy i książki historyczne.
Wydawnictwo: Replika
ISBN: 9788366989894
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 464, Format: 205x145 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.