Gateway to the World C1 WB + online

Autor: Amanda French, Andrea Langton, David Spencer
53,90 zł*

43,11 zł*

Rabat 20.02% - oszczędzasz 10,79 zł*
Informacje dot. produktu "Gateway to the World C1 WB + online"

Gateway to the World to siedmiopoziomowa seria podręczników, którą wyróżnia komunikacyjne nastawienie oraz treści dostosowane do potrzeb i zainteresowań współczesnych nastolatków uczących się języka angielskiego.

Kurs kładzie szczególny nacisk na praktyczny rozwój podstawowych sprawności językowych, w unikatowy sposób łącząc to z rozwijaniem umiejętności analizowania informacji i wyrażania własnych opinii. Podręczniki zawierają m.in. elementy oswajające uczniów z typami zadań z egzaminów Cambridge oraz dwa rodzaje angażujących filmów wideo. Filmy do wybranych lekcji gramatycznych pozwalają uczniom wykonać pracę samodzielnie, co z kolei umożliwia przeprowadzenie zajęć w trybie ,,odwróconej klasy".

Warto zwrócić także uwagę na lekcje Great Learners, Great Thinkers, które wspierają rozwój kompetencji pozajęzykowych (tj. myślenie krytyczne czy inteligencja emocjonalna) oraz, dzięki wykorzystaniu wyników badań Uniwersytetu Harvarda, pomagają uczniom zrozumieć ich własne procesy myślowe, co zwiększa efektywność nauki. Z kolei sekcje Virtual Classroom Exchange umożliwiają grupowe prace projektowe, które mogą być wykonywane lub prezentowane online nastolatkom w innych krajach uczącym się z tego podręcznika, co dodatkowo sprzyja autentycznej komunikacji.

Gateway to the World to także bogactwo materiałów wspierających pracę z podręcznikiem, np. aplikacje dla ucznia i nauczyciela, ale także dodatkowe karty pracy czy zestaw gotowych testów.

Warto wiedzieć:

  • Papierowa Książka ucznia zawiera kod dostępu do aplikacji Student's App z cyfrową wersją podręcznika, zadaniami On-the-Go Practice, lekturą poziomowaną oraz do Student's Resource Centre.
  • Papierowy Zeszyt ćwiczeń zawiera kod dostępu do jego cyfrowej wersji.
  • W sprzedaży dostępne są także same wersje cyfrowe podręcznika i Zeszytu ćwiczeń, które nie wymagają zakupu papierowej książki.
  • Książka nauczyciela zawiera kod dostępu do aplikacji Teacher's App, generatora testów oraz Teacher's Resource Centre. 
Wydawnictwo: Macmillan
Autor: Amanda French, Andrea Langton, David Spencer
ISBN: 9781380043474
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.