Fotoalbum mini Little Moments Big Memories

129,99 zł*

103,98 zł*

Rabat 20.01% - oszczędzasz 26,01 zł*
Informacje dot. produktu "Fotoalbum mini Little Moments Big Memories"

Wyjątkowy mini fotoalbum Little Moments Big Memories został zaprojektowany tak, aby stanowić stylowy detal na stoliku kawowym lub półce na książki. Zapewnij jednemu z najszczęśliwszych dni życia widoczną przestrzeń w swoim domu.

Ten niewielki album mieści pojedynczą fotografię na stronie oraz wystarczającą ilością miejsca, aby coś o niej napisać. Klasyczny i elegancki, będzie wspaniałym dodatkiem do wysmakowanych wnętrz zarówno sam, jak i w towarzystwie innych albumów.

Album zawiera 40 kremowych stron z bezkwasowego papieru 150g/m2 i zmieści aż 80 zdjęć.

Wyjątkowe albumy na zdjęcia marki PRINTWORKS stanowią doskonałe uzupełnienie wnętrza w każdym stylowym domu. Nie chowaj swoich zdjęć w szufladzie, uzupełnij nimi album i postaw go w widocznym miejscu, aby były zawsze dostępne.

Pomysł na elegancki, wysmakowany prezent.

PRINTWORKS to szwedzka , której ambicją jest tworzenie funkcjonalnych produktów codziennego użytku w nowym estetycznym wydaniu. Produkty PRINTWORKS to indywidualizm, jakość i najwyższej klasy wzornictwo. Przemyślany dobór kolorów, materiałów i typografii sprawia, że produkty PRINTWORKS to klasyka naszych czasów.

Wydawnictwo: Most Wanted Gifts
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: folia
Opis wydania: Format: 200x140 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.