Dziewczyny z Bałkanów

0,00 zł*

32,33 zł*

Informacje dot. produktu "Dziewczyny z Bałkanów"

Oparta na prawdziwych wydarzeniach powieść sensacyjna, która zgłębia tajemnice mrocznego półświatka i pokazuje przerażający obraz handlu ludźmi.

Pochodząca z Chorwacji Klara jest luksusową prostytutką. Z jej usług korzystają bardzo zamożni mężczyźni, którzy chcą mieć u boku piękną kobietę z klasą.

Dziewczyna emigruje do Niemiec i tam wpada w oko fotografom, pracującym dla magazynów erotycznych. Po pewnym czasie trafia na plan filmów pornograficznych.

Wkrótce wraz z przyjaciółką postanawia wrócić na Bałkany, gdzie właśnie rozpoczyna się wojna w Bośni. Klara angażuje się po stronie bośniackich muzułmanów i zostaje wzięta do niewoli przez serbskich żołnierzy. Jeden z oficerów wydobywa ją z piekła, ale nie za damo

Jaką cenę przyjdzie zapłacić młodej kobiecie za wolność?

Artur Górski laureat Bestsellerów Empiku. Autor bestsellerowej serii Masa o polskiej mafii (ponad półtora miliona sprzedanych egzemplarzy). Od lat zajmuje się tematyką zorganizowanej przestępczości na świecie. Jest także autorem książek o działalności rosyjskiej mafii w naszym kraju (Ruska Mafia, Ruscy Narcos), serialu audio Dorwać Gangstera, oraz inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami powieści sensacyjnej Przemytnik.

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
ISBN: 9788367343190
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 368

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.