Dziewczyna ze zdjęcia

Autor: Ulek Cztery
46,00 zł*

30,82 zł*

Rabat 33.00% - oszczędzasz 15,18 zł*
Informacje dot. produktu "Dziewczyna ze zdjęcia"
Mimi to młody chłopak, pochodzący z bogatej rodziny. Gdy po raz kolejny unosi się gniewem, postanawia wyprowadzić się z domu. Zamieszkuje na obrzeżach miasta, w nędznym mieszkaniu i z tajemniczym współlokatorem. Bardzo szybko jego wyobrażenia o życiu zostają brutalnie zniszczone, a uzależnienie od hazardu nie pomaga mu stawić czoła rzeczywistości. Niespodziewanie na jego drodze pojawia się nieznajoma dziewczyna. Chłopak pragnie ją odnaleźć i wszystko byłoby z pewnością o wiele prostsze, gdyby nie tajemniczy współlokator, próbujący wpłynąć na jego decyzje.
Kim on jest i jakie ma zamiary wobec chłopaka? Czy młody chłopak podoła temu, co go czeka? Czy uda mu się odnaleźć piękną nieznajomą?
Jedno jest pewne, z tej drogi nie może już zawrócić.
Czasem brakuje słów, które mogłyby opowiedzieć przebytą przez nas drogę. Czasem brakuje słów, aby wyrazić wartość trwającej chwili. Czasem brakuje słów, bo niektóre rzeczy trzeba przeżyć, aby móc je zrozumieć.
Jest to opowieść o poszukiwaniu szczęścia, które jest w każdym z nas, lecz o którym przez pragnienie ulotnej i złudnej radości coraz częściej zapominamy. Opowieść o pogodzeniu się z przeszłością i zaakceptowaniu teraźniejszości. Opowieść o wdzięczności, przemianie, poszukiwaniu siebie. Opowieść o tym, jak w ułamku chwili, zmienia się całe życie. Opowieść o odpowiedzialności i o tym, jak bardzo jesteśmy do siebie podobni, choć na co dzień, tak bardzo różni...
Książka składa się z dwóch części.
Pierwsza to tekst, pisany prozą. Autor opisuje w nim drogę, którą przebył, aby poznać dziewczynę ze zdjęcia.
Drugą częścią natomiast są listy pisane do pięknej nieznajomej ze zdjęcia.
Wydawnictwo: Urszula Cop
Autor: Ulek Cztery
ISBN: 9788395532207
Rok wydania: Rok wydania: 2020, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 218, Format: 200x130 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.