Dream Ella Candy Unicorn - Ocean

0,00 zł*

98,25 zł*

Informacje dot. produktu "Dream Ella Candy Unicorn - Ocean"

MGA's Dream Ella Candy Unicorn - Ocean.

Ocean to niebieski jednorożec z motywem waty cukrowej, rogiem ozdobionym paskami, ikoną waty cukrowej ze skrzydłami, długą różowo-tęczową grzywą i ogonem, brązowymi oczami, perłowymi kopytami i wyjątkową metką do pocierania i wąchania!

W zestawie 5 wyjątkowych spinek do włosów o słodkim zapachu cukierków, które dziecko może nosić razem z jednorożcem. Idealne do spinania grzywy jednorożca lub dziecięcej fryzury.

Ocean ma w zestawie fioletową szczotkę w kształcie motyla do układania długiej, jedwabistej, wielokolorowej grzywy i ogona. Stwórz niepowtarzalną fryzurę jednorożca za pomocą dołączonej szczotki.

Każdy Cukierkowy Jednorożec do niego laleczkę Cukierkową Księżniczkę, Cukierkowego Małego Jednorożca i Małą Cukierkową Księżniczkę. Każda z lalek jest sprzedawana oddzielnie. Ocean to jednorożec DreamElla.

Trzy nowe magiczne jednorożce z długimi, nadającymi się do czesania grzywami i przyjaciele. Dream Ella Candy Unicorn Ocean to wspaniały turkusowy prezent ze złotą kokardą na urodziny lub inne okazje dla dzieci od 3 lat i starszych.

Wydawnictwo: MGA
Rok wydania: pudełko,258x253 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.