Czasowniki włoskie w małym palcu. Repetytorium

Autor: Aleksandra Upława
40,70 zł*

32,56 zł*

Rabat 20.00% - oszczędzasz 8,14 zł*
Informacje dot. produktu "Czasowniki włoskie w małym palcu. Repetytorium"
Repetytorium Czasowniki włoskie w małym palcu to publikacja adresowana zarówno do osób rozpoczynających naukę języka włoskiego jak i tych, którzy chcą powtórzyć, utrwalić i rozszerzyć swoją znajomość języka włoskiego w zakresie użycia czasowników. Materiał zamieszczony w podręczniku odpowiada poziomom A1+ B2+ kompetencji językowych opisanych w ESOKJ1.
Książka będzie przydatna dla osób samodzielnie uczących się języka włoskiego; uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych; osób przygotowujących się do egzaminu maturalnego oraz egzaminów językowych CILS, PLIDA, CELI; studentów italianistyki; słuchaczy lektoratów i kursów języka włoskiego.
W 17 rozdziałach omówiono czasy, tryby i strony, w jakich występują czasowniki w języku włoskim. Każdy rozdział obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Część teoretyczna zawiera szczegółowy opis form czasownika, ich tworzenia oraz użycia, podany prostym, przystępnym językiem i uzupełniony licznymi przykładami. Część praktyczna zawiera zestaw różnorodnych ćwiczeń, które umożliwiają nabycie biegłości w stosowaniu odpowiednich form czasowników w wypowiedziach.
Wydawnictwo: NOWELA
Autor: Aleksandra Upława
ISBN: 9788365283597
Rok wydania: Rok wydania: 2020, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 176, Format: 18x23 cm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.