Ciekawa zabawa 6-latki Zestaw dla dziecka II 2022

Autor: Praca zbiorowa
155,00 zł*

139,50 zł*

Rabat 10.00% - oszczędzasz 15,50 zł*
Informacje dot. produktu "Ciekawa zabawa 6-latki Zestaw dla dziecka II 2022"

"Ciekawa zabawa" to seria do wychowania przedszkolnego, która skupia się na gromadzeniu przez dziecko różnorodnych doświadczeń tak, aby było samodzielne i radziło sobie w życiu.

Nowy zestaw II przeznaczony jest dla pięciolatków, które wcześniej korzystały z zestawu dla grupy mieszanej 5-6 latki.

W zestawie dla 6-latka znajdują się cztery części Kart pracy, Pomoce, Książka sześciolatka oraz Mój zeszyt (zeszyt grafomotoryczny).

  • Ułatwia naukę czytania dzięki Książce sześciolatka, która opiera się na metodzie analityczno-syntetycznej, a w ramach ćwiczeń z mówienia zawiera elementy czytania sylabami oraz czytanie globalne. Książka to także czytanie ze zrozumieniem i "czytanie" obrazów.
  • Doskonali umiejętności ze wszystkich obszarów rozwojowych zawartych w podstawie programowej i przygotowuje do klasy pierwszej poprzez zawarte w Kartach pracy różnorodne ćwiczenia.
  • Ułatwia indywidualizację pracy dzięki zadaniom trudniejszym, wyrażaniu siebie, zadaniom otwartym i zadaniom dodatkowym.
  • Wspiera inwencję twórczą dzieci, zdolności konstrukcyjne, sprawność manualną i naukę czytania oraz matematyki poprzez zestaw gotowych pomocy do zajęć dla każdego dziecka, zawartych w odrębnej publikacji.
  • Umożliwia ćwiczenia grafomotorycznei przygotowuje dzieci do nauki pisania dzięki propozycjom w zeszycie grafomotorycznym - ilustracje, szlaczki literopodobne, litery i cyfry do pisania po śladzie.
  • Zaciekawia iinspiruje do samodzielnych działań dzięki różnorodnej szacie graficznej.
  • Rozwija umiejętność uczenia siędzieci oraz wspomaga osiąganie dojrzałości emocjonalnej do podjęcia nauki w szkole.

Wydawnictwo: Nowa Era
Autor: Praca zbiorowa
ISBN: 5902539115970
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: etui kartonowe
Opis wydania: Format:

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.