Ciekawa zabawa 6-latki Zestaw dla dziecka 2021

Autor: Praca zbiorowa
155,00 zł*

139,50 zł*

Rabat 10.00% - oszczędzasz 15,50 zł*
Informacje dot. produktu "Ciekawa zabawa 6-latki Zestaw dla dziecka 2021"

Ciekawa zabawa to seria do wychowania przedszkolnego, która skupia się na gromadzeniu przez dziecko różnorodnych doświadczeń tak, aby było samodzielne i radziło sobie w życiu.
W zestawie dla 6-latka znajdują się cztery części Kart pracy, Pomoce, Książka sześciolatka oraz Mój zeszyt (zeszyt grafomotoryczny).
Ułatwia naukę czytania dzięki Książce sześciolatka, która opiera się ona na metodzie analityczno-syntetycznej, ale w ramach ćwiczeń z mówienia zawiera też elementy czytania sylabami oraz czytanie globalne. Ale to nie tylko poznawanie liter To także czytanie ze zrozumieniem i czytanie obrazów.
Doskonali umiejętności ze wszystkich obszarów rozwojowych zawartych w podstawie programowej i stanowi solidne przygotowanie do klasy pierwszej poprzez zawarte w Kartach pracy dla sześciolatka cz. 14 różnorodne ćwiczenia.
Ułatwia indywidualizację pracy dzięki zadaniom trudniejszym, wyrażaniu siebie, zadaniom otwartym i zadaniom dodatkowym.
Wspiera inwencję twórczą dzieci, zdolności konstrukcyjne, sprawność manualną i naukę czytania oraz matematyki poprzez Pomoce sześciolatka, czyli zbiór gotowych pomocy do zajęć dla każdego dziecka.
Umożliwia ćwiczenia grafomotoryczne i przygotowuje dzieci do nauki pisania dzięki dołączonemu do zestawu zeszytowi grafomotorycznemu z ilustracjami, szlaczkami literopodobnymi, literami i cyframi do pisania po śladzie.
Zaciekawia i pobudza wyobraźnię dzieci różnorodną szatą graficzną i pokazuje zastosowanie różnych materiałów.
Rozwija umiejętność uczenia się dzieci oraz wspomaga osiąganie dojrzałości emocjonalnej do podjęcia nauki w szkole.

Wydawnictwo: Nowa Era
Autor: Praca zbiorowa
ISBN: 5902539114843
Rok wydania: Rok wydania: 2021, oprawa: etui kartonowe
Opis wydania: Format: 288x214 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.