Ciekawa zabawa 6-latki Karty pracy cz.1-4 2022 NE

Autor: praca zbiorowa
132,00 zł*

118,80 zł*

Rabat 10.00% - oszczędzasz 13,20 zł*
Informacje dot. produktu "Ciekawa zabawa 6-latki Karty pracy cz.1-4 2022 NE"

"Ciekawa zabawa" - zestaw kart pracy, sześciolatki II

Zestaw składa się z czterech części kart pracy z ćwiczeniami, które doskonalą umiejętności ze wszystkich obszarów rozwojowych zawartych w podstawie programowej.

  • Stanowią solidne przygotowanie do klasy pierwszej; karta pracy na każdy dzień.
  • Uruchamiają skojarzenia do danego tematu i inicjują rozmowydzięki otwierającej każdy krąg tematyczny stronie z marginesem, na którym są litery i liczby prezentowane w danym tygodniu oraz obrazki związane z tematem.
  • Umożliwiają doskonałe wprowadzenie do ćwiczeń z literąpoprzez prezentację liter drukowanych i obrazków, których nazwy rozpoczynają się daną głoską wraz ze schematami sylabowymi i głoskowymi.
  • Skłaniają dzieci do samodzielnych działań, rozwijają umiejętności planowania ruchu, dają dzieciom poczucie zadowolenia i sprawstwa.
  • Ułatwiają indywidualizację pracyw przedszkolu konieczną ze względu na duże różnice między dziećmi dzięki zadaniom trudniejszym z gwiazdką; poleceniom w kółku, dzięki którym dzieci wyrażają siebie; zadaniom otwartym z żarówką, które każde dziecko może wykonać inaczej, i zadaniom dodatkowym "Umiem, wiem, rozumiem" na końcu każdego zeszytu.
  • Inspirują dzieci do samodzielnych zabaw dzięki ilustracjom z papieru.
Wydawnictwo: Nowa Era
Autor: praca zbiorowa
ISBN: 5902539115987
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Format: 275x205 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.