Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci

Autor: Christopher Lloyd, Anna Bereś
149,90 zł*

104,93 zł*

Rabat 30.00% - oszczędzasz 44,97 zł*
Informacje dot. produktu "Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci"
1,828 kg wiedzy na 416 stronach. Ponad 70 ekspertów i ekspertek, 8 obszernych części podzielonych na tematyczne działy, a do tego zdjęcia, ilustracje, quizy, diagramy, listy, odnośniki, wykresy i nieprzebrana ilość ciekawostek oraz nieskończona satysfakcja z lektury, do której chce się wracać. Britannica to przecież jakość sama w sobie. Wiedz to!
Apetyt rośnie w miarę czytania Im więcej znajdujemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania, tym więcej pytań pojawia się później. Lektura Britanniki pozwoli dzieciom zagłębić się w najciekawsze zagadnienia astronomii, zoologii, archeologii, historii i wielu innych dziedzin, szczególnie interesujących dla młodych czytelników. Zagadnienia przedstawione są w wyjątkowo atrakcyjny oraz przystępny dla nich sposób.
Każda strona encyklopedii powstała w oparciu o wiedzę ekspertów i ekspertek w wielu dziedzinach nauki. Na końcu każdego rozdziału znajdują się inspirujące wywiady ze specjalistami i specjalistkami, którzy opowiadają o tym co kochają w swojej pracy oraz nad czym właśnie pracują, a także quiz, dzięki któremu można sprawdzić, co udało się zapamiętać podczas lektury.
Ta gruba księga jest jak wizyta w nowoczesnym muzeum lub galerii, jak spotkanie z supernauczycielem, wyprawa w dalekie zakątki świata, w kosmos, a nawet do wnętrza Ziemi!
Britannica. Nowa encyklopedia dla dzieci bezcenny prezent dla każdego dziecka.
Wydawnictwo: Kropka
Autor: Christopher Lloyd, Anna Bereś
ISBN: 9788367262958
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: twarda
Opis wydania: Strony: 424, Format: 280x210x70 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.