Bingo Boy reads with Kids. Time for School

13,10 zł*

10,48 zł*

Rabat 20.00% - oszczędzasz 2,62 zł*
Informacje dot. produktu "Bingo Boy reads with Kids. Time for School"
"Time for School" to 16-stronicowa książeczka, w formacie A5 w języku angielskim, której bohaterem jest sympatyczna mysz o imieniu Hugo. Hugo maluje obraz, wprowadzając dzieci w krainę kolorów. Mały czytelnik pozna słownictwo związane z nazwami kolorów oraz dodatkowo pozna kilka rymowanek, dzięki którym łatwiej mu będzie pokolorować rysunek na przedostatniej stronie książeczki.
Lektura służy do ćwiczeń w nauce czytania po angielsku METODĄ GLOBALNĄ. Duży, wyraźny druk oraz obrazki do kolorowania zachęcają dzieci nie tylko do czytania, ale również do działań twórczych i artystycznych. Angielski tekst podzielony jest na zwroty i wyrażenia ujęte w klamerki, opatrzone tłumaczeniem, dzięki czemu dziecko rozumie czytany tekst i z łatwością zapamiętuje nowe zwroty i wyrażenia. Książka zawiera kod QR, który przenosi czytelnika do filmu multimedialnego tej historyjki. Kliknij tutaj aby obejrzeć film.
Książce towarzyszy dodatkowa prezentacja multimedialna, dzięki której mały czytelnik utrwali nazwy kolorów: DOTS and COLOURS
Uwieńczeniem wysiłku dziecka jest przeczytanie tej lektury komuś z domowników. Dziecko zapisuje na stronie SUKCESU (ostatnia strona książeczki) komu przeczytało tę książkę na głos. Książeczki z serii BINGO BOY READS WITH KIDS mogą być również wykorzystywane przez szkoły do organizowania konkursu płynnego czytania po angielsku!
Wydawnictwo: bingo books
ISBN: 9788396191229
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 16, Format: 208x147 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.