Bezpieczna przystań

0,00 zł*

32,25 zł*

Informacje dot. produktu "Bezpieczna przystań"

BESTSELLEROWA AUTORKA PONADCZASOWYCH POWIEŚCI

Tylko wiara i zaufanie mogą scalić rodzinę po największej tragedii.

Przeżywająca żałobę Ophélie zamyka się w sobie i odsuwa od swojej 11-letniej córki. Osamotniona Pip zaczyna pobierać lekcje rysunku od spotkanego na plaży malarza, który wypełnia pustkę powstałą w jej sercu po stracie ojca. Dziewczynka przypomina mężczyźnie jego własną córkę, więc otacza ją ciepłem i opieką. Początkowo Ophélie jest bardzo nieufna i ostrożna wobec Matta, jednak stopniowo zaczyna zauważać, jak wiele radości wnosi on w życie jej i jej dziecka.

Gdy bohaterka uświadamia sobie, że bezpieczna przystań to nic innego jak ramiona ukochanego człowieka, nad życie jej i Matta nadciąga sztorm... Mężczyzna musi zmierzyć się z niedokończonymi sprawami z przeszłości, a Ophélie zostaje zdradzona przez najbliższą jej osobę. Czy uzdrawiająca siła miłości da wszystkim nową nadzieję?

W tej poruszającej powieści Danielle Steel bada kruche więzi między ludźmi. Bezpieczna przystań prowadzi nas przez złożony proces radzenia sobie ze stratą -- ku błogosławieństwom, które wynikają nawet z największych życiowych tragedii.

Wydawnictwo: Znak
ISBN: 9788324084241
Rok wydania: Rok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 400, Format: 205x144 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.