Beste Freunde 7 AB w.2017 HUEBER

Autor: Manuela Georgiakaki, Monika Bovermann, Elisabeth
15,00 zł*

13,50 zł*

Rabat 10.00% - oszczędzasz 1,50 zł*
Informacje dot. produktu "Beste Freunde 7 AB w.2017 HUEBER"
Beste Freunde to seria podręczników dla uczniów klas 7 i 8 rozpoczynających naukę języka niemieckiego. Realizuje wszystkie założenia nowej podstawy programowej II.2 dla drugiego języka obcego i jest idealnie dostosowana do liczby godzin określonej w ramowym planie nauczania.
Seria w przyjazny sposób prezentuje słownictwo, struktury językowe i zagadnienia gramatyczne. Uczniowie śledzą losy grupy przyjaciół, obserwują ich w różnych sytuacjach dnia codziennego, co pozwala im opanować język, jakim się posługują ich niemieckojęzyczni rówieśnicy, natomiast dwujęzyczna Anna zwraca uwagę na podobieństwa i różnice między językiem polskim i niemieckim.
W części Start uczniowie poznają podstawowe słownictwo i struktury językowe. Każdy z trzech kolejnych modułów, podzielonych na trzy krótkie lekcje, ma swojego bohatera. Książka obfituje w różnorodne teksty do czytania i słuchania, urozmaicone ćwiczenia oraz liczne gry i zabawy dostosowane do wieku uczniów. Każdy moduł kończą sekcje Landeskunde, Projekt, zestawienie gramatyki Auf einen Blick oraz ćwiczenia powtórkowe Wiederholung.
W zeszycie ćwiczeń uczniowie znajdą liczne ćwiczenia leksykalne i komunikacyjne, ćwiczenia umożliwiające samodzielne odkrywanie reguł gramatycznych, trening pisania, wymowy oraz zadania sprawdzające postępy w nauce. Ćwiczenia oznaczone plusem umożliwiają nauczycielowi różnicowanie stopnia trudności pracy uczniów.
Wydawnictwo: Hueber
Autor: Manuela Georgiakaki, Monika Bovermann, Elisabeth
ISBN: 9783191810566
Rok wydania: Rok wydania: 2017, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 92, Format: 21x29,7x0,5 cm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.