Bajki o cyferkach. Uczymy się liczenia

Autor: Lech Tkaczyk
45,00 zł*

30,16 zł*

Rabat 32.98% - oszczędzasz 14,84 zł*
Informacje dot. produktu "Bajki o cyferkach. Uczymy się liczenia"
BAJKI O CYFERKACH. UCZYMY SIĘ LICZENIA, to kolejna książka edukacyjna dla dzieci z serii POZNAJEMY autorstwa Lecha Tkaczyka.
Poznajemy w niej cyferki oraz uczymy dzieci liczenia razem z mamą i tatą, którzy są najlepszymi i najukochańszymi nauczycielami swoich maluchów. Ale w świecie bajek są też inni przyjaciele milusińskich, którzy pomogą naszemu dziecku poznać cyferki i nauczą liczenia. To Bocian Klekot, to żuraw Żurawek, to wreszcie same cyferki maszerujące do przedszkola. Do książki dołączono słuchowisko na płycie audio CD z nagraniem jednej z bajek oraz podkłady muzyczne do samodzielnych ćwiczeń. POZNAJEMY jest ciekawą serią Wydawnictwa Astrum stworzoną z myślą o najmłodszych Czytelnikach. Autor proponuje Państwu wierszowane książki edukacyjne, napisane lekkim, żartobliwym językiem, łatwym do zrozumienia przez najmłodszych. Każda historyjka w zabawny i przyjemny sposób uczy małego człowieka podstawowych czynności i pojęć. Za pomocą prostej techniki powtarzania, maluch w krótkim czasie zacznie sam uczyć się literek, cyferek i godzin. Barwne, niezwykle starannie wykonane ilustracje pobudzą wyobraźnię, dzięki czemu nauka stanie się zabawą, a zabawa nauką. Dziecko poznając świat w taki sposób nie czuje przymusu, ponieważ uczy się poprzez zabawę, a umiejętności nabywa całkowicie naturalnie, niemal dodatkowo. Za pomocą serii edukacyjnej POZNAJEMY będą Państwo w stanie sami przekazać dzieciom podstawowe wiadomości i pokazać, że nauka jest ciekawa i przyjemna.
W serii tej wydane zostały scenariusze teatralne, konspekty zajęć dla dzieci w przedszkolu i szkole, także komiksy, audiobooki i słuchowiska oraz wiele innych książek edukacyjnych i bajek dla dzieci.
Proszę szukać ich w księgarniach lub zamówić je bezpośrednio w księgarni Wydawnictwa Astrum.
Wydawnictwo: ASTRUM
Autor: Lech Tkaczyk
ISBN: 9788366926479
Rok wydania: Rok wydania: 2021, oprawa: broszurowa
Opis wydania: Strony: 96

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.