Auto sportowe 1:24 zdalnie sterowane czerwone

38,90 zł*

36,96 zł*

Rabat 4.99% - oszczędzasz 1,94 zł*
Informacje dot. produktu "Auto sportowe 1:24 zdalnie sterowane czerwone"

Auto Sportowe R/C 1:24 Wyścigi Czerwone Przyciemniane Szyby

Jesteś gotowy na pełną emocji, ekstremalną jazdę sportowym modelem? Jesteśmy pewni, że tak. Zabawa pomoże rozwinąć w dziecku zdolności manualne, zwinności i sprytu, a dodatkowo polepszy funkcje ręki, co na pewno przyda się w szkole do lekcji pisania. Cała zabawa ucieszy nie tylko najmłodszych, ale z pewnością i starszych. Zabawa w wyścigi? Sprawdź, kto wygra!

Samochód posiada lekką i wytrzymałą konstrukcję, sportowy design, dwa szare pasy na masce i naklejki sportowe, dodają pazura. Czerwony kolor rzuca się w oczy, nie możesz go nie zauważyć. Kierowanie pojazdem sprawia wielką frajdę zwłaszcza najmłodszym, dlatego pilot załączony w zestawie pozwoli pokierować mały modelem wyścigowego auta. Posiada dwa osobne przyciski do jazdy w przód/ tył i na boki.

Model wykonany w skali 1: 24 z idealnym odwzorowaniem i szczegółami, odwzorowuje prawdziwy odpowiednik. Gumowe koła imitują opony, nie należy prowadzić autka po piasku, wodzie i śniegu.

Wymiary elementów zestawu:

-auto:

16 cm x 7 cm x 5 cm

-kontroler:

11 cm x 4 cm x 9 cm

Wymiary opakowania:

28 cm x 13 cm x 12 cm

Sterowana zabawka oznaczona jest certyfikatem CE, świadczącym przede wszystkim o wysokiej jakości produktu, a także bezpieczeństwie płynącym z użytkowania. Model pojazdu (3 sztuki) oraz pilot (dwie sztuki) zasilane są bateriami 1,5 V AA. Przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Wydawnictwo: Leantoys
Rok wydania: pudełko,280x130 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.