Auto Sportowe 1:16 zdalnie sterowane srebrne

85,90 zł*

81,61 zł*

Rabat 4.99% - oszczędzasz 4,29 zł*
Informacje dot. produktu "Auto Sportowe 1:16 zdalnie sterowane srebrne"

Auto Sportowe R/C 1:16 Srebrne Niebieskie Pasy Pilot

Pełna emocji jazda klasycznym modelem! Teraz możesz mieć mniejszą wersję w Twoim domu! Zabawa pomoże rozwinąć w dziecku zdolności manualne, zwinności i sprytu, a dodatkowo polepszy funkcje ręki, co na pewno przyda się w szkole podczas lekcji pisania. Cała zabawa ucieszy nie tylko najmłodszych, ale z pewnością i starszych.

Samochód posiada lekką i wytrzymałą konstrukcję, sportowy design z dwoma niebieskimi pasami na dachu, srebrną sprężarką na masce auta, dodają efektu. Gumowe opony gwarantują przyczepność do podłoża podczas sterowania autem.

Pilot załączony w zestawie pozwoli pokierować mały modelem auta, posiada dwa osobne przyciski do jazdy w przód/ tył i na boki.

Model wykonany w skali 1: 16, a naklejki wskazują na sportowe przeznaczenie. Każdy detal i opływowy kształt zachwyci miłośnika motoryzacji.

Wymiary elementów zestawu:

- autko:

26 cm x 10 cm x 7 cm

- pilot:

11 cm x 9 cm x 4 cm

Wymiary opakowania:

38 cm x 16 cm x 14 cm

Sterowana zabawka oznaczona jest certyfikatem CE, świadczącym przede wszystkim o wysokiej jakości produktu, a także bezpieczeństwie płynącym z użytkowania. Model pojazdu posiada baterie 4,8V 700 mAh oraz pilot (dwie sztuki) zasilane są bateriami 1,5 V AA, brak w zestawie. Przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia.

Wydawnictwo: Leantoys
Rok wydania: pudełko,380x160 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.