Akademia miłości. Gra wstępna

68,12 zł*

64,71 zł*

Rabat 5.01% - oszczędzasz 3,41 zł*
Informacje dot. produktu "Akademia miłości. Gra wstępna"
Podgrzejcie atmosferę z grą towarzyską dla par ,,Gra wstępna"

Co sprawia, że macie ochotę zrzucić ubrania i zbliżyć się do siebie? Czasami, żeby zacząć działać, wystarczy tylko jedno spojrzenie. Innym razem trzeba nieco popracować nad odpowiednią atmosferą. Jeśli szukacie sposobu na to, aby wprawić się w erotyczne wibracje, spróbujcie pobawić się z ,,Grą wstępną". To rozgrywka zarówno dla tych, którym nie brakuje fantazji, jak i tych, którzy lubią szukać inspiracji, aby urozmaicić to, co dzieje się w ich sypialni... albo i w zupełnie innym miejscu.

Odrobina pieprzu lub kropla słodyczy. Jakie smaki wolicie?

Gra dla dorosłych z serii Akademia Miłości to uniwersalny sposób na wywołanie dreszczyku emocji nawet u tych par, które od dawna nie miały okazji go poczuć. To doskonała okazja, żebyście zbliżyli się do siebie lub zupełnie wyzbyli się ograniczeń i puścili wodze fantazji. Przełamcie tabu lub odważcie się na to, na co od dawna mieliście ochotę.

 

Możecie poprzestać na zmysłowym masażu, zrobić dla partnera nasycony erotyzmem striptiz lub zainspirować się do francuskich zabaw. Gra będzie jedynie Waszym przewodnikiem i inspiracją do tego, aby stopniować napięcie. Może być romantycznie lub bardzo pikantnie -- to Wy decydujecie, jak skończy się ten wieczór.

 

To idealna propozycja zarówno dla świeżych związków, jak i par z dłuższym stażem. Pozwala odkryć przyjemność w innym wymiarze lub poczuć ją na nowo. Może być naprawdę gorąco!

To pudełko kryje w sobie wiele namiętności. Odkryjcie je wspólnie

,,Gra wstępna" to kilkuelementowy zestaw wprowadzający w krainę rozkoszy. Podstawa to, aż 54 karty z opisem mniejszych i większych przyjemności. Jednak to nie wszystko. Otrzymacie również opaskę na oczy, która pozwoli Wam skupić się jeszcze mocniej na cielesnych doznaniach. Z kolei pachnący olejek do masażu sprawi, że każde muśnięcie skóry będzie jeszcze przyjemniejsze.

 

W każdej dobrej grze wstępnej potrzebne jest stopniowe podgrzewanie atmosfery. Dlatego macie do wyboru, aż 7 możliwości rozgrywki. W zależności od Waszego nastroju możecie potraktować je jako kolejne kroki dodające pikanterii lub zastosować tylko część z nich. Gra pomyślana jest tak, że sprawdzi się zarówno w intymnych sytuacjach między Wami, jak i jako gra towarzyska dla dorosłych.

 

Do zestawu dołączony jest audiobook, który zainspiruje Was do szukania odpowiedzi na różne, istotne dla związków pytania. Dowiedzie się jak:

  • przeprowadzić skuteczną grę wstępną?

  • sprawić by czas wolny łączył, a nie dzielił?

  • zbudować trwały związek?

  • radzić sobie ze zmianami, które źle wpływają na nasz związek?

     

    ,,Gra wstępna" to nie tylko zachęta do miłosnych igraszek, ale również sposób na pogłębienie Waszej relacji.

Czy wiecie, jak sprawić sobie przyjemność?

Każdy wie, jak skończyć, ale nie każdy wie, jak zacząć. Czasami pary koncentrują się na samym zbliżeniu, a zapominają jak przyjemna może być droga do celu. Gra dla par z serii Akademia Miłości na nowo przypomina, że warto zadbać o ten początkowy etap, aby czerpać jeszcze większą satysfakcję ze wspólnych chwil.

 

Być może będzie to okazja do odkrycia zupełnie nowych obszarów, które powodują u Was dreszcz na skórze i szybsze bicie serca. Spróbujcie zagrać w ,,Grę wstępną" i zobaczcie, co się wydarzy. Być może... ta rozgrywka przeciągnie się, aż do białego rana.

 

Dlaczego gry wydawnictwa RAZEM?

Gry RAZEM to bardzo profesjonalnie wydane zabawy towarzyskie, których celem jest pogłębianie relacji pomiędzy partnerami. Emocje oraz uczucia w związku coraz częściej stają się ofiarą szybkiego trybu życia, w którym nie ma czasu na pielęgnowanie czasu spędzanego RAZEM. Wkradająca się rutyna oraz powtarzalność są często narastającym problem, który przy braku odpowiedniej rozmowy i komunikacji między partnerami mogą być katastrofalne w skutkach. Gry towarzyskie RAZEM to element, który pozwala na chwilowe zatrzymanie czasu, stopniowe otwarcie się partnerów i szczere informowanie o swoich pragnieniach i wreszcie naprawdę wspaniałą zabawę pełna śmiechu, pasji i eksplodujących uczuć.

Prezentowana gra jest częścią serii Akademia Miłości - skierowanej do osób chcących czegoś więcej od wzajemnych relacji. Gry wydane w bardzo elegancki sposób jako seria, pozwalająca na kolekcjonowanie kolejnych tytułów o zróżnicowanej tematyce. Akademia Miłości to zupełnie nowy sposób myślenia w grach o zabarwieniu miłosno - erotycznym. Celem serii jest wzmacnianie uczuć pomiędzy partnerami, wzajemne poznawanie własnych fantazji oraz potrzeb w warunkach najwyższego szacunku. Akademia Miłości pokazuje drogę jak przejść na zupełnie nowy poziom wzajemnych relacji i tworzyć bardzo szczęśliwy i satysfakcjonujący związek bez względu na wiek oraz staż partnerów. Dodatkowe e-kursy oraz regularnie podsyłane dodatkowe materiały sprawiają, że Akademia Miłości jest niekończącym się procesem wzajemnego doskonalenia się partnerów. 

Dlaczego warto kupować oryginalne gry Grajmy Razem? 
- Kilkanaście własnych sesji fotograficznych z pełnymi prawami autorskimi, sprawiają, że gra jest utworem całkowitym, dostosowanym do potrzeb danego tytułu.
- Najlepsi graficy oraz copywriterzy i gustowne opakowania
- Gwarancja dobrego smaku i wysokiej jakości zadań oraz opisów
- Bardzo staranne przygotowanie rozgrywki (opracowanie jednej gry zajmuje nawet 12 miesięcy!)
- Własna drukarnia wykonująca produkcje w najwyższym dostępnym standardzie
- Produkty z ,,każdej półki cenowej" - bardzo kompaktowa oferta - możliwość kontynuowania zabawy z innymi tytułami
- Dodatkowe E-booki oraz szkolenia o bardzo wysokiej jakości do ściągnięcia ze strony

 

Zawartość opakowania: 
- zasady gry, 
- 27 kart z zadaniami dla niej
- 27 kart z zadaniami dla niego
- olejek do masażu
- opaska na oczy
- audiobook CD zdradzający tajniki udanej gry wstępnej
- bonus - dodatek Akademii Miłości - Udany Związek - Gra Wstępna

 

 

Gadżet w skrócie: 

- wspaniała gra towarzyska dla par

- zadania miłosno-erotyczne

- wydana w sposób elegancki, nadający się do przekazania w prezencie

- piękna zabawa, pełna uśmiechu i radości, pogłębiająca relacje w związku

- 54 kart z zadaniami

- kup i od razu wyślij zdjęcie opakowania z zaproszeniem na wieczór dla swojej drugiej połówki
- rozpocznij kolekcjonowanie całej serii i zgłoś się do udziału w Akademii Miłości, aby uzyskiwać regularnie dodatkowe materiały

 

 

Wymiary produktu: 17 x 17 x 4 cm

Waga produktu: 0,37 kgWydawnictwo: GrajmyRazem
Rok wydania: pudełko,170x170x40 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.