Pomysł na prezent

Pomysł na prezent dla prawnika, studenta prawa, adwokata, radcy prawnego na każdą okazję. Sprawdź nasze praktyczne koszulki, kalendarze i torby.

na stronę
 • 39,90 zł

  OFERTA LIMITOWANA Kazusy Prawo Karne + T-shirt gratisKoszulki dostępne w rozmiarze; S, M,L,XL W uwagach do zamówienia proszę podać rozmiar koszulki

 • 39,90 zł

  OFERTA LIMITOWANA Kazusy Prawo Karne + T-shirt gratis Koszulki dostępne w rozmiarze; S, M,L, XL W uwagach do zamówienia proszę podać rozmiar koszulki

 • 39,90 zł 33,92 zł

  Kazuśnik z prawa karnego to: innowacyjny sposób rozwiązywania kazusów z zakresu prawa karnego zestaw pytań i modyfikacje kazusów komiksy ilustrujące analizowane zdarzenie 25 kazusów w dwóch częściach: 20 kazusów przedstawiających wymyślone historie dziejące się nad Jeziorem Powidzkim oraz 5 autentycznych historii Autorka: Olga Sitarz Rysunki: Przemysław...

 • 69,90 zł 13,98 zł

  WYPRZEDAŻ DO WYCZERPANIA ZAPASÓW MAGAZYNOWYCH Oryginalny i praktyczny 15-miesięczny kalendarz dla prawników obejmujący czas od października 2016 r. do grudnia 2017 r. Przydatny planer dla adwokatów, radców prawnych, sędziów i aplikantów. Doskonały prezent dla prawnika.

 • 33,00 zł 6,60 zł

  WYPRZEDAŻ DO WYCZERPANIA ZAPASÓW MAGAZYNOWYCH 15-miesięczny kalendarz akademicki aktualny od pierwszego dnia nowego roku akademickiego do grudnia 2017 r. Oryginalny i praktyczny planer pomoże zaplanować zajęcia i dobrze zorganizować czas.

 • 19,90 zł

  Torba bawełniana, wykonana z surówki w kolorze naturalnym. Wymiary: około 38 cm x 41 cm Długość ucha: 30 cm

 • 19,90 zł

  Torba bawełniana, wykonana z surówki w kolorze naturalnym. Wymiary: około 38 cm x 41 cm Długość ucha: 30 cm

 • 31,90 zł

  Komplet 2 toreb Torby wykonane z surówki w kolorze naturalnym. Wymiary: około 38 cm x 41 cm Długość ucha - 30 cm

 • 49,90 zł

  NOWOŚĆ! Toga to nieodzowne wyposażenie niemalże każdego prawnika, jednak nie zawsze jest ona praktyczna - np. podczas codziennych zajęć. W związku z tym przygotowaliśmy limitowaną serię T(oga)-shirtów! Już dziś poczuj się jak radca prawny!

 • 49,90 zł

  Toga to nieodzowne wyposażenie niemalże każdego prawnika, jednak nie zawsze jest ona praktyczna - np. podczas codziennych zajęć. W związku z tym przygotowaliśmy limitowaną serię T(oga)-shirtów! Już dziś poczuj się jak mecenas, prokurator lub sędzia Trybunału Konstytucyjnego!

 • 62,02 zł

  BRAK ROZMIARU S Praktyczny prezent dla studentów prawa i prawników związanych z prawem karnym. W skład pakietu wchodzą: Eko-torba karna T(oga) shirt czerwony Kodeks postępowania karnego - broszuraProsimy podać rozmiar koszulki (S, M, L, XL, XXL) w uwagach podczas składania zamówienia.

 • 59,92 zł

  Koszulki dostępne od 22 czerwca 2017r. Praktyczny prezent dla studentów prawa i prawników związanych z prawem cywilnym. W skład pakietu wchodzą: Kodeks Cywilny Eko-torba Akta Cywilne T(oga) shirt zielonyProsimy podać rozmiar koszulki (S, M, L, XL, XXL) w uwagach podczas składania zamówienia.

Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów