39-pietrowy domek na drzewie w.ukraińska

Autor: Andy Griffiths
78,00 zł*

52,26 zł*

Rabat 33.00% - oszczędzasz 25,74 zł*
Informacje dot. produktu "39-pietrowy domek na drzewie w.ukraińska"

Kontynuacja ekscytujących przygód dwóch przyjaciół, których już znasz, Andy'ego i Terry'ego, w ich już 39-piętrowym domku na drzewie! Och!

Zapraszają dzieci do skakania na najwyższej trampolinie świata, opiekania pianek na aktywnym wulkanie, pływania w czekoladowym wodospadzie, głaskania dinozaurów, latania na silniku odrzutowym z obrotowym krzesłem, przejażdżki upiorną kolejką górską i poznania najfajniejszego na świecie wynalazcy ONZ !

Brakuje tylko samochodu, który będzie jeździł, podczas gdy Terry i Andy będą się beztrosko bawić. A jeśli ta maszyna się zbuntuje? Wtedy przyjaciele wezwą tego wynalazcę o pomoc! A co, jeśli rzuci okiem na sam 39-piętrowy domek na drzewie? A jeśli sam wszechświat? Ah-ah-ah, kto pomyślał, żeby go zaprosić?

Dlaczego warto kupić:

Ta książka jest już TRZECIĄ z bestsellerowej serii, która znalazła się na liście bestsellerów New York Timesa.

Ekscytujące przygody, które wciągają w świat czytania nawet te dzieci, którym trudno jest nauczyć się czytać.

Opowieść o prawdziwym dzieciństwie. Z figlami i odrobiną szaleństwa. Pamiętaj o sobie! W końcu wygłupy dotyczą dzieciństwa!

Książka nauczy wartości prawdziwej przyjaźni i wzajemnego wsparcia w każdej sytuacji.

Zbieraj kolekcję serii, bo przed Tobą jeszcze wiele ciekawych przygód, a dom będzie się dalej rozwijał! Buduj emocje z całą rodziną!

Interesujące fakty:

Scenarzysta Andy Griffiths i ilustrator Terry Denton są autorami serialu animowanego What's Up with Andy? oraz zdobywcy nagród Australian Book Industry Major Award 2014. Wspólnie napisali kilkanaście ekscytujących książek dla dzieci, które łatwo sobie wyobrazić, wymyślić i wymyślić. Ich znana na całym świecie seria książek o wielopiętrowym domku na drzewie sprzedała się w ponad 4 milionach egzemplarzy i znajduje się na liście bestsellerów New York Timesa.

Nagrody otrzymane przez książkę: KOALA Awards, Indie Awards, COOL Awards, YABBA Awards for Best Fiction for Older Readers, WAYRBA West Australian Young Readers' Book Award.

Wydawnictwo: Artbooks
Autor: Andy Griffiths
ISBN: 9786177940691
Rok wydania: Rok wydania: 2021, oprawa: twarda
Opis wydania: Strony: 352, Format: 212x140 mm

Oceny 0 z 0

Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.